Dolap Beygiri Filmini full Online İzle

 

DOLAP BEYGİRİ

dolap beygiri filmini izle,yeşilçam filmleri izle,şener şen filmleri izle,ilyas salman filmleri izle,ayşen gruda filmleri izle,

Oyuncular: Şener Şen, İlyas Salman, Ayşen Gruda

Konusu: Yüksek okulu bitirdikten sonra, dürüstlüğü ve rüşvete karşı duruşu yüzünden memur olarak çalıştığı işten atılan Aliyi bekleyen trajikomik olaylar. Bugün gelinen noktada yükselen değerleri yıllar önce resmeden bir Atıf Yılmaz klasiği… Ali, atama emri çıkınca büyük şehirde memuriyete başlar. Vazifesini kutsal bir görev bilinciyle yerine getirmeye, vatandaşa layık olmaya gayret ettikçe düzenden memnun olanları rahatsız eder. Yanına yerleştiği eniştesinin düzenin yozlaşmasından nasibini çok fazla almış fırsatçı kişiliği Ali’nin işini oldukça zorlaştıracaktır. Filmlerinadresi İyi Seyirler Diler..

 

Önemli Okuyun...Tek parça alternatiften video izlerken premium üyelik istendiginde videonun devamını izlemek için yandaki tek parça 2 seçenegine geçiniz ve play tuşuna basınız.Videoda kaçıncı dakikada kaldıysanız video çubuğunu o dakikaya kadar sürükleyiniz.Böylelikle videoyu sorunsuz tam izleyebilirsiniz.Ya da partlı sistem alternatifini deneyiniz.Ortalama her part 15 dk civarıdır.Ya da modeminizi resetleyerek kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz.
NOT: Açtıgınızda hemen donuyorsa çok az ileriye sarın donmadan devam edecektir..Fİlmlerinadresi
 

Eklenti Başlığı
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !